Loading...
POŘADATELÉ

O konferenci

Smyslem konference je během jednoho dne předat účastníkům ty nejaktuálnější informace vedoucí k efektivnějšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu. To vše prakticky a s respektováním ''evidence-based'' přístupu.

den

hodin

řečníků

účastníků

Kapacita je již naplněna.
Registrujte se jako náhradník a v případě uvolnění místa se vám prioritně ozveme.

 

To nejlepší z knih Jan Melvil Publishing a z přednášek GrowJOB Institute. Témata nejúspěšnějších rozvojových knih uvedená do praxe. Třetí ročník konference, letos poprvé v Brně.

 

Během osmi přednášek se dozvíte praktické tipy z oblasti zvládání emocí, dlouhodobého posilování soustředění, zlepšování fyzického zdraví pomocí péče o svůj mikrobiom či budete obeznámeni s výzkumy jak zavést principy mindfulness do svého života. Účastníci se dozví konkrétní nástroje, jak posílit svou vytrvalost, jak zapalovat vášeň u sebe a ostatních nebo jak lépe zvládat a posilovat svoje partnerské vztahy.


#osobnirust17

Program

9:00 - 9:15

Úvod

9:15 - 9:45

Petr Ludwig

autor knihy Konec prokrastinace a zakladatel GrowJOB institute

Zvládání selhání, vytrvalost a dlouhodobá vášeň

Jak se vyrovnat se selháním a jak se z něho co nejdříve dostat? Jak se učit dlouhodobé vytrvalosti? Jak snižovat rozptylování a ztrátu pozornosti? Co věda zjistila, že mají společného nejúspěšnější kadeti elitní akademie West Point, dlouhodobě úspěšná manželství a nejlepší obchodníci a podnikatelé? Nová přednáška na motivy knihy Houževnatost.

detail přednášky »

Petr Ludwig

Zvládání selhání, vytrvalost a dlouhodobá vášeň


Petr Ludwig je autorem bestselleru Konec prokrastinace, který se věnuje boji s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Jeho knihy se prodalo 65.000 výtisků. Před osmi lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.

Anotace

Máte sklon se nechat odradit prvními neúspěchy? Selháváte v cílové rovince? Nejste schopni se nadchnout a vytrvat? Chybí vám vášeň pro věc? Pak potřebujete zapracovat na své houževnatosti. Aktuální vědecké výzkumy ukazují, že lidé, kteří dokáží zkombinovat vášeň pro věc a vytrvalosti, dosahují nejlepších výsledků. 

Zdroje

9:45 - 10:30

MUDr. Petr Hora

přední český odborník na analýzu střevního mikrobiomu, potravinových intolerancí a prevenci na základě analýzy genomu

Zdravá střeva: poznejte tajemství mikrobioty

Jak se mikroorganismy podílí na tom, zda jsme nemocní nebo zdraví, štíhlí nebo obézní, dobře naladění nebo náladoví? Dozvíte se, co konkrétně dělat pro dlouhodobé zlepšení svého zdravotního stavu na základě péče o svůj mikrobiom.

detail přednášky »

MUDr. Petr Hora

Zdravá střeva: poznejte tajemství mikrobioty


V rámci své kliniky v Plzni se specializuje na projekt 5P medicíny, který pro personalizovanou prevenci nemocí využívá analýzy genomu (genomiku), střevního mikrobiomu, potravinových intolerancí a vybraných epigenomických vyšetření. Využívá tak nejnovější možnosti medicíny nediagnostikovat nemoc podle příznaků, ale naopak včas a úplně nemoci předejít.

Anotace

Věděli jste, že geneticky jsme si z 99.9% podobní, zatímco v případě mikrobiomu se naopak z 80 % jeden od druhého lišíme? Výzkumy ukazují, že mikrobiota ovlivňuje naše tělo mnoha zásadními způsoby. Jak se mikroorganismy z velké části podílí na tom, zda jsme nemocní nebo zdraví, štíhlí nebo obézní, dobře naladění nebo náladoví?

Zdroje

10:30 - 11:00

Coffee break

11:00 - 11:30

Věra Kapsová

vede brněnskou pobočku GrowJOB Institute, specializuje se na téma mediace a prevence konfliktů

CO VÍ VĚDA O VZTAZÍCH: Jak budovat spokojený partnerský vztah?

Partnerské vztahy jsou zatíženy mnoha mýty, které lidem komplikují společný život. Nová přednáška na motivy knihy 7 principů spokojeného manželství vás naučí vědecky podložené postupy, jak dlouhodobě zlepšovat své partnerské i jiné vztahy.

detail přednášky »

Věra Kapsová

CO VÍ VĚDA O VZTAZÍCH: Jak budovat spokojený partnerský vztah?


Vede brněnskou pobočku vzdělávacího institutu GrowJOB. Je spoluzakladatelka konference Business&mediace a Efektivní komunikace. Autorka portálu Domluvmese.cz, konzultantka, mediátorka a lektorka v oblasti efektivní komunikace a prevence konfliktů. 

Anotace

Všichni neustále hledáme recept na spokojený vztah. Zázračný klíč, který nám pomůže mít harmonický vztah. Co když ale není takový klíč jenom 1, ale je jich rovnou 7? Jako partneři můžeme fungovat ve vztahu velmi dobře, pokud známe zákonitosti spokojených vztahů. Poslední výzkumy ukazují, že partnerské vztahy jsou zatíženy mnoha mýty, které lidem komplikují společný život. Co tedy ví věda o vztazích?

Zdroje

11:30 - 12:00

Lukáš Hána

spoluautor kurzu kritického myšlení na VŠE, zakladatel projektu KriMys.cz, podporující kritické myšlení a mediální gramotnost u široké veřejnosti

Jak zlepšit svoje myšlení a rozhodování?

Jak naše rozhodování ovlivňuje rozum, intuice a emoce? Podle čeho se naučit lépe rozhodovat v těžkých situacích i během všedního dne? U rozhodnutí je schopnost dobře předpovědět následky a budoucnost předpokladem úspěchu. Nová přednáška na motivy knihy Superprognózy: umění a věda předvídání

detail přednášky »

Lukáš Hána

Jak zlepšit svoje myšlení a rozhodování?


Lukáš je konzultantem GrowJOB Institutu, kde se specializuje na práci s pozorností a kritické myšlení. Studoval diplomacii na VŠE a psychologii a management na École Supérieur de Commerce de Rennes ve Francii. Jako mentor spolupracuje s inkubátorem pod ČZU Point one. Je spoluautorem kurzu kritického myšlení na VŠE.

Anotace

Všichni předvídáme - když se rozhodujeme, v kolik musíme vyrazit, abychom přišli včas, počítáme, kolik peněz budeme potřebovat na dovolenou nebo třeba koho vezmeme do týmu. Zejména u důležitých rozhodnutí je schopnost předvídání předpokladem úspěchu. Z výzkumů Philipa Tetlocka vyplývá, že zhruba jen 2 % lidí jsou tzv. superprognostici, jejichž schopnost předvídat je výborná oproti ostatním. Tito superprognostici nejsou ve svých předpovědích úspěšní proto, že by byli ganiální nebo měli nějaké nadání, je to spíše v tom, jak přemýšlejí. Na přednášce se dozvíte, jak myslet jako superprognostik.

Zdroje

12:00 - 13:30

Oběd (není zajištěn)

13:30 - 14:15

Johan Mádr

moderuje na Fajn Radiu jednu z nejposlouchanějších show v českém éteru, je herec (Ulice, Vyprávěj,...) a moderátor televize Óčko

Klíč k úspěchu v prezentování a veřejném vystupování

Slavné konference TED ukázaly celému světu, jakou sílu může mít mluvené slovo. Dokáží miliony lidí nadchnout pro nové myšlenky. Co je jejich kouzlem? Od Johana se dozvíte praktické tipy jak zvládat svoji trému, překonávat nezdary a hlavně si přednášení užít. Nová přednáška na motivy knihy Přednášejte jako na TEDu.

detail přednášky »

Johan Mádr

Klíč k úspěchu v prezentování a veřejném vystupování


Johan Mádr je český moderátor a herec. V současné době je moderátorem na rádiu Fajn a na TV Óčko v pořadu MIXXXER. Na televizních obrazovkách se poprvé objevil v roce 2012 v roli studenta v seriálu Vyprávěj. Nejvíce se do povědomí diváků dostal svou rolí Richarda v seriálu ULICE. 

Anotace

Slavné TED konference ukázaly celému světu, jakou sílu může mít mluvené slovo. Osmnáctiminutové strhující TED přednášky dokážou miliony diváků na celém světě nadchnout pro nové myšlenky. Co je jejich kouzlem? Ať jde o firemní prezentaci, přednášku na konferenci nebo jakýkoli jiný veřejný projev, základní rétorická pravidla jsou stále stejná. 

Zdroje

14:15 - 14:45

Robert Vlach

autor knihy Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové; podnikatelský poradce a zakladatel navolnenoze.cz

Na volné noze: spolehlivostí nejdál dojdeš

Když lidem řeknete, že spolehlivost je pro růst osobního byznysu klíčová, obvykle pokývají hlavou, jako že to se přece rozumí. Ale realita je taková, že 100% spolehlivých lidí je extrémně málo. Protože spolehlivost je v podnikání zásadní, ale zároveň poměrně vzácná, má smysl se o ní bavit a dokonce ji povýšit na jeden z pilířů či ukazatelů osobního růstu.

detail přednášky »

Robert Vlach

Na volné noze: spolehlivostí nejdál dojdeš


Robert Vlach (*1978) působí jako podnikatel a podnikatelský poradce se zkušenostmi z desítek projektů a více než 300 poradenských případů. Od roku 2005 se v Česku jako vůbec první publicista, konzultant a lektor věnuje systematické podpoře a popularizaci podnikání na volné noze prostřednictvím internetového portálu www.navolnenoze.cz. Je držitelem prestižního ocenění Živnostník roku Moravskoslezského kraje a zakladatelem 1. evropského think-tanku pro nezávislé profesionály.

Anotace

„Fajn, tak já vám odpoledne brnknu a dotáhneme to.“ (Realita: ozve se na druhý den.)
„Do konce dubna ten projekt máte hotový.“ (Realita: v květnu se ještě „ladí detaily“ a konec v nedohlednu.)
„Spoléhám se na vás, že to spravíte, i když nebudeme doma.“ (Realita: v koupelně jak po výbuchu a pračka stejně nejede.)
Když lidem řeknete, že spolehlivost je pro růst osobního byznysu klíčová, obvykle pokývají hlavou, jako že to se přece rozumí. Ale realita je taková, že 100% spolehlivých lidí je extrémně málo, sám jsem jich v životě potkal nanejvýš tucet. Protože spolehlivost je v podnikání zásadní, ale zároveň poměrně vzácná, má smysl se o ní bavit a dokonce ji povýšit na jeden z pilířů či ukazatelů osobního růstu.

Zdroje

14:45 - 15:15

Coffee break

15:15 - 16:00

Johny Machette

přední český influencer na YouTube, rapper a držitel Český slavík Mattoni v kategorii Hvězda Internetu

Ukaž, co děláš aneb budování osobního brandu

Honoré de Balzac říkal: „Největším problémem, který musí umělec vyřešit, je jak zařídit, aby si ho všimli.“ Přednáška obsahuje praktické tipy pro umělce a tvůrce všeho druhu, jak pomocí moderních technologií ukázat svůj talent světu. Přednáška na motivy bestselleru Ukaž, co děláš.

detail přednášky »

Johny Machette

Ukaž, co děláš aneb budování osobního brandu


Vše začalo zábavou v podobě hudby, kdy Johny vydal písničku, která se v roce 2013 stala nejpopulárnější na českém YTBE a dnes má téměř 13 mil. shlédnutí. Díky hudbě a pravidelné komunikaci s fanoušky zjistil, že má k téhle generaci tak blízko, že dnes ho velké firmy volají jako konzultanta v rámci připravovaných kampaní. Kromě vytváření obsahu na platformu YTBE je také tvůrcem obsahu pro Instagram i Snapchat a to nejen pro svůj soukromý profil. Na vzniku video kampaní spolupracoval s firmami jako: O2, Coca-Cola, Albatros, Zoot, Maybelline a další.

Anotace

Kniha Ukaž, co děláš ukazuje v deseti nových principech, že musíte být otevření, štědří a stateční – a stanete se tvůrci, od nichž budou krást jiní tvůrci. Johny bere tuto knihu jako základ a rozšiřuje ji o své unikátní české zkušenosti a zážitky.

Zdroje

16:00 - 16:45

Kazma Kazmitch

moderátor a producent pořadu ONE MAN SHOW na Stream.cz

Tohle je život a nic víc už nebude

Život je jedna velká hra a svět může být vaše hřiště, když budete chtít. Zapomeňte na všechna pravidla a vytvořte si vlastní. Stejně nikdo nevyhraje, tak proč si aspoň pořádně nezahrát. Jak vyzrát nad systémem tohoto světa a skvěle se u toho bavit?

detail přednášky »

Kazma Kazmitch

Tohle je život a nic víc už nebude


Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek. Vystudoval sociální a mediální komunikaci. V současné době působí jako moderátor a producent pořadu ONE MAN SHOW, který vysílá internetová televize Stream.cz

Anotace

Život je jedna velká hra a svět může být vaše hřiště, když budete chtít. Zapomeňte na všechny pravidla a vytvořte si vlastní. Stejně nikdo nevyhraje, tak proč si aspoň pořádně nezahrát. Jak vyzrát nad systémem tohoto světa a skvěle se u toho bavit?

 

16:45 - 17:00
Ukončení

Partneři

Pořadatelé

Partneři

 

Chcete se stát partnerem konference?

Ozvěte se nám a domluvíme podmínky spolupráce.

Chci se stát partnerem

Kontakt

Místo konání


Praha

 

Kontakt pro veřejnost:

Nicole Karráová
GrowJOB Institute
+420 725 356 369
nicole.karraova@growjob.com

GrowJOB s.r.o.  

Národní 32, Praha 1
IČ: 28310888, DIČ: CZ28310888